EEU-FC2A1R0B
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A1R0B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC2A1R0B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC2A1R0B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC2A1R0B
Tau Wae EEU-FC2A1R0B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5587 pcs Pepa Raraunga EEU-FC2A1R0B.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 9.8mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEUFC2A1R0B Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
Te kaha 1µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC2A181
EEU-FC2A181
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 85169 pcs
Tikiake: EEU-FC2A181.pdf
RFQ
EEU-FC2A1R0
EEU-FC2A1R0
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL