EEU-FC1V270
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V270 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1V270
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1V270.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1V270
Tau Wae EEU-FC1V270 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1005621 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1V270.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 113.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1V270
P11231
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 800 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 27µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1V222SB
EEU-FC1V222SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 84569 pcs
Tikiake: EEU-FC1V222SB.pdf
RFQ
EEU-FC1V222S
EEU-FC1V222S
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 88482 pcs
Tikiake: EEU-FC1V222S.pdf
RFQ
EEU-FC1V270H
EEU-FC1V270H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL