EEU-FC1V221L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V221L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1V221L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1V221L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1V221L
Tau Wae EEU-FC1V221L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 462787 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1V221L.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 474.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1V221L
P10296
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 85 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1V222S
EEU-FC1V222S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 88482 pcs
Tikiake: EEU-FC1V222S.pdf
RFQ
EEU-FC1V270B
EEU-FC1V270B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 968913 pcs
Tikiake: EEU-FC1V270B.pdf
RFQ
EEU-FC1V221
EEU-FC1V221
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL