EEU-FC1J820B
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J820B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J820B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J820B
Tau Wae EEU-FC1J820B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 427433 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J820B.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 347.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 535mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1J820B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 256 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 82µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1J6R8H
EEU-FC1J6R8H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 4751 pcs
Tikiake: EEU-FC1J6R8H.pdf
RFQ
EEU-FC1J821SB
EEU-FC1J821SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 90916 pcs
Tikiake: EEU-FC1J821SB.pdf
RFQ
EEU-FC1J820
EEU-FC1J820
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL