EEU-FC1J6R8H
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J6R8H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J6R8H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J6R8H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J6R8H
Tau Wae EEU-FC1J6R8H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4751 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J6R8H.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1J6R8H
Q3580669
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 3.5 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6.8µF Nga tono Automotive