EEU-FC1J680B
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J680B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J680B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J680B
Tau Wae EEU-FC1J680B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 486182 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J680B.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 263.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1J680B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 342 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1J681L
EEU-FC1J681L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 138802 pcs
Tikiake: EEU-FC1J681L.pdf
RFQ
EEU-FC1J560B
EEU-FC1J560B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 452932 pcs
Tikiake: EEU-FC1J560B.pdf
RFQ
EEU-FC1J680
EEU-FC1J680
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL