EEU-FC1J560BJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J560BJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J560BJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J560BJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J560BJ
Tau Wae EEU-FC1J560BJ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455575 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J560BJ.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 263.3mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEUFC1J560BJ Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 342 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 56µF Nga tono Automotive