EEU-FC1J391SB
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J391SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J391SB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J391SB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J391SB
Tau Wae EEU-FC1J391SB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91162 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J391SB.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.268A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.69A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1J391SB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 86 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1J470BJ
EEU-FC1J470BJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 500856 pcs
Tikiake: EEU-FC1J470BJ.pdf
RFQ
EEU-FC1J391S
EEU-FC1J391S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL