EEU-FC1J390
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J390 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J390
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J390.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J390
Tau Wae EEU-FC1J390 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5144 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J390.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 214.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1J390
P10339
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 700 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1J391S
EEU-FC1J391S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 111003 pcs
Tikiake: EEU-FC1J391S.pdf
RFQ
EEU-FC1J390B
EEU-FC1J390B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL