EEU-FC0J222S
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J222S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC0J222S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC0J222S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC0J222S
Tau Wae EEU-FC0J222S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140101 pcs Pepa Raraunga EEU-FC0J222S.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.352A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.69A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC0J222S
P10205
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 43 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC0J182
EEU-FC0J182
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 247056 pcs
Tikiake: EEU-FC0J182.pdf
RFQ
EEU-FC0J221B
EEU-FC0J221B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 850158 pcs
Tikiake: EEU-FC0J221B.pdf
RFQ
EEU-FC0J222SB
EEU-FC0J222SB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: EEU-FC0J222SB.pdf
EEU-FC0J222
EEU-FC0J222