EEU-FC0J222B
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J222B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC0J222B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC0J222B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC0J222B
Tau Wae EEU-FC0J222B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228911 pcs Pepa Raraunga EEU-FC0J222B.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.152A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC0J222B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 45 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF