EEU-FC0J122L
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-FC0J122L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC0J122L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC0J122L
Tau Wae EEU-FC0J122L Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 1200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.138" (3.50mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa Automotive, AEC-Q200, FC
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 6.3V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEUFC0J122L
P10200
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 604mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-FC0J122L Life @ Temp. -
Hapa 65 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Whakaahua nui 1200µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C