EEU-FC0J103SB
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J103SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC0J103SB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC0J103SB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC0J103SB
Tau Wae EEU-FC0J103SB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81875 pcs Pepa Raraunga EEU-FC0J103SB.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 2.329A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.74A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC0J103SB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 20 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 10000µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC0J123
EEU-FC0J123
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 70440 pcs
Tikiake: EEU-FC0J123.pdf
RFQ
EEU-FC0J101H
EEU-FC0J101H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 1001937 pcs
Tikiake: EEU-FC0J101H.pdf
RFQ
EEU-FC0J103
EEU-FC0J103
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL