EEU-ED2W470
PanasonicPanasonic
EEU-ED2W470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2W470
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2W470.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2W470
Tau Wae EEU-ED2W470 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70910 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2W470.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2W470
P13563
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose