EEU-ED2W330
PanasonicPanasonic
EEU-ED2W330 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2W330
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2W330.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2W330
Tau Wae EEU-ED2W330 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76231 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2W330.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2W330
P13561
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-ED2W220S
EEU-ED2W220S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 96996 pcs
Tikiake: EEU-ED2W220S.pdf
RFQ
EEU-ED2W100
EEU-ED2W100
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 178376 pcs
Tikiake: EEU-ED2W100.pdf
RFQ
EEU-ED2W330Y
EEU-ED2W330Y
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Tikiake: EEU-ED2W330Y.pdf
EEU-ED2W150
EEU-ED2W150
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
Tikiake: EEU-ED2W150.pdf
EEU-ED2W330S
EEU-ED2W330S