EEU-EB1J470SJ
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J470SJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-EB1J470SJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-EB1J470SJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-EB1J470SJ
Tau Wae EEU-EB1J470SJ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 500099 pcs Pepa Raraunga EEU-EB1J470SJ.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa EB Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUEB1J470SJ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose