EEU-EB1J470BJ
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J470BJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-EB1J470BJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-EB1J470BJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-EB1J470BJ
Tau Wae EEU-EB1J470BJ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 380422 pcs Pepa Raraunga EEU-EB1J470BJ.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa EB Ripple Current @ Low Frequency 94mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 122.2mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUEB1J470BJ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-EB1J3R3H
EEU-EB1J3R3H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 725002 pcs
Tikiake: EEU-EB1J3R3H.pdf
RFQ
EEU-EB1J470B
EEU-EB1J470B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL