EEU-EB1J1R0SB
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J1R0SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-EB1J1R0SB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-EB1J1R0SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-EB1J1R0SB
Tau Wae EEU-EB1J1R0SB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5918 pcs Pepa Raraunga EEU-EB1J1R0SB.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa EB Ripple Current @ Low Frequency 9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.85mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUEB1J1R0SB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-EB1J221
EEU-EB1J221
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 330928 pcs
Tikiake: EEU-EB1J221.pdf
RFQ
EEU-EB1J1R0
EEU-EB1J1R0
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL