EEU-EB1J101BJ
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J101BJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-EB1J101BJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-EB1J101BJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-EB1J101BJ
Tau Wae EEU-EB1J101BJ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 470145 pcs Pepa Raraunga EEU-EB1J101BJ.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa EB Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 234mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-EB1J101BJ-ND
EEUEB1J101BJ
P19617TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose