EEJ-L1AD107R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEJ-L1AD107R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: EEJ-L1AD107R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEJ-L1AD107R
Tau Wae EEJ-L1AD107R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4052 pcs Pepa Raraunga EEJ-L1AD107R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa TEL Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa EEJL1AD107R
P11288TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
Te kaha 100µF