EEJ-L0JC107R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEJ-L0JC107R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312
Ngā Rauemi: EEJ-L0JC107R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEJ-L0JC107R
Tau Wae EEJ-L0JC107R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4500 pcs Pepa Raraunga EEJ-L0JC107R.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa TEL Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa EEJL0JC107R
P11284TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 300 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 300 mOhm
Te kaha 100µF