EEH-ZC1H100R
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1H100R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEH-ZC1H100R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY HYB 10UF 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEH-ZC1H100R.pdf2.EEH-ZC1H100R.pdf3.EEH-ZC1H100R.pdf4.EEH-ZC1H100R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEH-ZC1H100R
Tau Wae EEH-ZC1H100R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY HYB 10UF 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa ZC
Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P15461CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 120 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Te kaha 10µF Nga tono Automotive