EEH-ZC1E331V
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1E331V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEH-ZC1E331V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.EEH-ZC1E331V.pdf2.EEH-ZC1E331V.pdf3.EEH-ZC1E331V.pdf4.EEH-ZC1E331V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEH-ZC1E331V
Tau Wae EEH-ZC1E331V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa ZC
Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEHZC1E331V
P19833TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Te kaha 330µF