EEF-GX0D471L
PanasonicPanasonic
EEF-GX0D471L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-GX0D471L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Ngā Rauemi: EEF-GX0D471L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-GX0D471L
Tau Wae EEF-GX0D471L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88448 pcs Pepa Raraunga EEF-GX0D471L.pdf
Putanga - Kua tohua 2V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap GX
Ripple Current @ High Frequency 10.2A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa EEFGX0D471L
PCE5055TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 3 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF