EEF-FD1B150CR
Hua Hua
Tau Wae: EEF-FD1B150CR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 15UF 20% 12.5V SMD
Ngā Rauemi: EEF-FD1B150CR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-FD1B150CR
Tau Wae EEF-FD1B150CR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 15UF 20% 12.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4036 pcs Pepa Raraunga EEF-FD1B150CR.pdf
Putanga - Kua tohua 12.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap FD
Ratonga - Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 12.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 15µF