EEC-S5R5H474N
PanasonicPanasonic
EEC-S5R5H474N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEC-S5R5H474N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP .47F 5.5V T/H
Ngā Rauemi: EEC-S5R5H474N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEC-S5R5H474N
Tau Wae EEC-S5R5H474N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP .47F 5.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29773 pcs Pepa Raraunga EEC-S5R5H474N.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -20%, +80%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.748" Dia (19.00mm)
Raupapa SG Packaging Tray
Paa / Case Axial, Can - Horizontal Ētahi Ingoa EECS5R5H474N
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 Ohm @ 1kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 470mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Horizontal 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Te kaha 470mF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEC-S5R5H474
EEC-S5R5H474
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP 470MF -20% +150% 5.5V T/H