EEC-S5R5H474A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEC-S5R5H474A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP 470MF -20% 200% 5.5V T/H
Ngā Rauemi: EEC-S5R5H474A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEC-S5R5H474A
Tau Wae EEC-S5R5H474A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP 470MF -20% 200% 5.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4455 pcs Pepa Raraunga EEC-S5R5H474A.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -20%, 200%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.748" Dia (19.00mm)
Raupapa SG Packaging -
Paa / Case Axial, Can - Horizontal Ētahi Ingoa EECS5R5H474A
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Horizontal 1000 Hrs @ 70°C Te kaha 470mF