EEA-GA1C330B
PanasonicPanasonic
EEA-GA1C330B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-GA1C330B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-GA1C330B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-GA1C330B
Tau Wae EEA-GA1C330B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 745815 pcs Pepa Raraunga EEA-GA1C330B.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa GA Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 100.8mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15792CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-GA1C220H
EEA-GA1C220H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1807220 pcs
Tikiake: EEA-GA1C220H.pdf
RFQ
EEA-GA1C330
EEA-GA1C330
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL