EEA-GA1C220B
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEA-GA1C220B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-GA1C220B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-GA1C220B
Tau Wae EEA-GA1C220B Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 22µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa GA
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEA-GA1C220B-ND
EEAGA1C220B
P15790TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 50mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga EEA-GA1C220B Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Whakaahua nui 22µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Nga tono 1000 Hrs @ 105°C