EEA-FC1V6R8
PanasonicPanasonic
EEA-FC1V6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-FC1V6R8
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-FC1V6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-FC1V6R8
Tau Wae EEA-FC1V6R8 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 939634 pcs Pepa Raraunga EEA-FC1V6R8.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 42.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAFC1V6R8
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 6.8µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-GA1A101B
EEA-GA1A101B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 771964 pcs
Tikiake: EEA-GA1A101B.pdf
RFQ
EEA-FC1V6R8H
EEA-FC1V6R8H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL