EEA-FC1V120
PanasonicPanasonic
EEA-FC1V120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-FC1V120
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-FC1V120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-FC1V120
Tau Wae EEA-FC1V120 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 809734 pcs Pepa Raraunga EEA-FC1V120.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAFC1V120
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 950 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 12µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-FC1E100H
EEA-FC1E100H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1069405 pcs
Tikiake: EEA-FC1E100H.pdf
RFQ
EEA-FC1V6R8B
EEA-FC1V6R8B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 1013825 pcs
Tikiake: EEA-FC1V6R8B.pdf
RFQ
EEA-FC1V120B
EEA-FC1V120B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: EEA-FC1V120B.pdf
EEA-FC1V6R8
EEA-FC1V6R8
Tikiake: EEA-FC1V6R8.pdf
EEA-FC1E390B
EEA-FC1E390B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: EEA-FC1E390B.pdf
EEA-FC1V120H
EEA-FC1V120H