EEA-FC1E100
PanasonicPanasonic
EEA-FC1E100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-FC1E100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-FC1E100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-FC1E100
Tau Wae EEA-FC1E100 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1104170 pcs Pepa Raraunga EEA-FC1E100.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 42.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAFC1E100
P11212
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-FC1E220
EEA-FC1E220
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 918849 pcs
Tikiake: EEA-FC1E220.pdf
RFQ
EEA-FC1E220B
EEA-FC1E220B
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 926511 pcs
Tikiake: EEA-FC1E220B.pdf
RFQ
EEA-FC1E100B
EEA-FC1E100B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL