EEA-FC1C270B
PanasonicPanasonic
EEA-FC1C270B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEA-FC1C270B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: EEA-FC1C270B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEA-FC1C270B
Tau Wae EEA-FC1C270B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 947624 pcs Pepa Raraunga EEA-FC1C270B.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEAFC1C270B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 950 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 27µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEA-FC1C270H
EEA-FC1C270H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 939048 pcs
Tikiake: EEA-FC1C270H.pdf
RFQ
EEA-FC1E100B
EEA-FC1E100B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1028788 pcs
Tikiake: EEA-FC1E100B.pdf
RFQ
EEA-FC1C270
EEA-FC1C270