ECY-39RC334KV
PanasonicPanasonic
ECY-39RC334KV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECY-39RC334KV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECY-39RC334KV
Tau Wae ECY-39RC334KV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa ECY
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0612 (1632 Metric) Ētahi Ingoa PCC2185CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
Te kaha 0.33µF Nga tono Bypass, Decoupling