ECY-29RH103KV
PanasonicPanasonic
ECY-29RH103KV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECY-29RH103KV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 50V X5R 0508
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECY-29RH103KV
Tau Wae ECY-29RH103KV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V X5R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) Raupapa ECY