ECW-U1H333JB5
PanasonicPanasonic
ECW-U1H333JB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U1H333JB5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 5% 50VDC 1210
Ngā Rauemi: ECW-U1H333JB5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U1H333JB5
Tau Wae ECW-U1H333JB5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 50VDC 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4307 pcs Pepa Raraunga ECW-U1H333JB5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa ECW-U(B)