ECW-U1H332JB5
PanasonicPanasonic
ECW-U1H332JB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U1H332JB5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 50VDC 1206
Ngā Rauemi: ECW-U1H332JB5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U1H332JB5
Tau Wae ECW-U1H332JB5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 50VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5681 pcs Pepa Raraunga ECW-U1H332JB5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECW-U(B)
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa PCF1040DKR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric) Te kaha 3300pF