ECW-HA3C163HB
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HA3C163HB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-HA3C163HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HA3C163HB
Tau Wae ECW-HA3C163HB Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235226 pcs Pepa Raraunga ECW-HA3C163HB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.016µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.799" L x 0.311" W (20.30mm x 7.90mm) Raupapa ECW-H(A)
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa High Frequency, Switching
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECWHA3C163HB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ECW-HA3C163HB Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.740" (18.80mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.016µF ±3% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±3%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD
I teie nei - Te rerenga 1600V (1.6kV)