ECW-HA3C163H4
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HA3C163H4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-HA3C163H4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HA3C163H4
Tau Wae ECW-HA3C163H4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175250 pcs Pepa Raraunga ECW-HA3C163H4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.799" L x 0.311" W (20.30mm x 7.90mm) Raupapa ECW-H(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWHA3C163H4
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.543" (13.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.016µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.016µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-HA3C162JQ
ECW-HA3C162JQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1600PF 5% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 303756 pcs
Tikiake: ECW-HA3C162JQ.pdf
RFQ
ECW-HA3C163H
ECW-HA3C163H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD