ECW-H8432HL
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H8432HL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4300PF 3% 800VDC RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H8432HL
Tau Wae ECW-H8432HL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4300PF 3% 800VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5462 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa ECW-H(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH8432HL
P12441
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4300pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 4300pF