ECW-H8393JL
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H8393JL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.039UF 5% 800VDC RAD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H8393JL
Tau Wae ECW-H8393JL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.039UF 5% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4425 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.236" W (23.00mm x 6.00mm) Raupapa ECW-H(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH8393JL
P12507
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.039µF