ECW-H20133HV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H20133HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.013UF 3% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H20133HV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H20133HV
Tau Wae ECW-H20133HV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.013UF 3% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64904 pcs Pepa Raraunga ECW-H20133HV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.472" W (23.00mm x 12.00mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH20133HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.013µF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.013µF Nga tono High Frequency, Switching