ECW-H20132HV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H20132HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1300PF 3% 2KVDC RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H20132HV
Tau Wae ECW-H20132HV Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 1300PF 3% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 1300pF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.591" (15.00mm)
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Raupapa ECW-H(V)
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa High Frequency, Switching
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECWH20132HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ECW-H20132HV Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 1300pF ±3% Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±3%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 1300PF 3% 2KVDC RADIAL
I teie nei - Te rerenga 2000V (2kV)