ECW-H16333HVB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H16333HVB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 3% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H16333HVB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H16333HVB
Tau Wae ECW-H16333HVB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47680 pcs Pepa Raraunga ECW-H16333HVB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" L x 0.453" W (28.00mm x 11.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH16333HVB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.004" (25.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.033µF Nga tono High Frequency, Switching