ECW-H16332JV
PanasonicPanasonic
ECW-H16332JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H16332JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H16332JV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H16332JV
Tau Wae ECW-H16332JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209476 pcs Pepa Raraunga ECW-H16332JV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH16332JV
P10501
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3300pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H16332RJV
ECW-H16332RJV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 3300PF 5% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 153154 pcs
Tikiake: ECW-H16332RJV.pdf
RFQ
ECW-H16332RHV
ECW-H16332RHV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 3300PF 3% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 124970 pcs
Tikiake: ECW-H16332RHV.pdf
RFQ
ECW-H16332JVB
ECW-H16332JVB