ECW-H10563HV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H10563HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 3% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H10563HV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H10563HV
Tau Wae ECW-H10563HV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 3% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93629 pcs Pepa Raraunga ECW-H10563HV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.374" W (23.00mm x 9.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH10563HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.056µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H10562HVB
ECW-H10562HVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 5600PF 3% 1KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 129717 pcs
Tikiake: ECW-H10562HVB.pdf
RFQ
ECW-H10562HV
ECW-H10562HV
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 136219 pcs
Tikiake: ECW-H10562HV.pdf
RFQ
ECW-H10563HVB
ECW-H10563HVB
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.056UF 3% 1KVDC RADIAL