ECW-H10562JV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H10562JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H10562JV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H10562JV
Tau Wae ECW-H10562JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139132 pcs Pepa Raraunga ECW-H10562JV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH10562JV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 5600pF Nga tono High Frequency, Switching