ECW-FA2J225JQ
PanasonicPanasonic
ECW-FA2J225JQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-FA2J225JQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-FA2J225JQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-FA2J225JQ
Tau Wae ECW-FA2J225JQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90798 pcs Pepa Raraunga ECW-FA2J225JQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.642" W (26.00mm x 16.30mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWFA2J225JQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.118" (28.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono High Frequency, Switching