ECW-FA2J224J4
PanasonicPanasonic
ECW-FA2J224J4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-FA2J224J4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-FA2J224J4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-FA2J224J4
Tau Wae ECW-FA2J224J4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152544 pcs Pepa Raraunga ECW-FA2J224J4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.717" L x 0.280" W (18.20mm x 7.10mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWFA2J224J4
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.484" (12.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono High Frequency, Switching