ECW-F6303HLB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6303HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.03UF 3% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F6303HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6303HLB
Tau Wae ECW-F6303HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.03UF 3% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67609 pcs Pepa Raraunga ECW-F6303HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.272" W (13.00mm x 6.90mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6303HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.579" (14.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.03µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.03µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F6274JLB
ECW-F6274JLB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 67012 pcs
Tikiake: ECW-F6274JLB.pdf
RFQ
ECW-F6274JL
ECW-F6274JL
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 72200 pcs
Tikiake: ECW-F6274JL.pdf
RFQ
ECW-F6303HL
ECW-F6303HL
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.03UF 3% 630VDC RADIAL